Holidays 0.60 - en to tet translation catalogue (32 entries)

note: %s (estimated).
en: %s (aproximada)
tet: %s (kalkula)

note: New Year's Day.
en: Dia de Ano Novo
tet: Loron Tinan-Foun nian

note: Veteran's Day.
en: Dia dos Veteranos
tet: Loron Veteranu sira nian

note: World Labor Day.
en: Dia Mundial do Trabalhador
tet: Loron Mundiál Serbisu-na'in sira nian

note: Restoration of Independence Day.
en: Dia da Restauração da Independência
tet: Loron Restaurasaun Independénsia nian

note: Popular Consultation Day.
en: Dia da Consulta Popular
tet: Loron Konsulta Populár nian

note: All Saints' Day.
en: Dia de Todos os Santos
tet: Loron Santu sira Hotu nian

note: All Souls' Day.
en: Dia de Todos os Fiéis Defuntos
tet: Loron Matebian sira nian

note: National Women's Day.
en: Dia Nacional da Mulher
tet: Loron Nasionál Feto

note: National Youth Day.
en: Dia Nacional da Juventude
tet: Loron Nasionál Foin-Sa'e sira nian

note: Proclamation of Independence Day.
en: Dia da Proclamação da Independência
tet: Loron Proklamasaun Independénsia nian

note: Memorial Day.
en: Dia da Memória
tet: Loron Memória nian

note: Day of Our Lady of Immaculate Conception and Timor-Leste Patroness.
en: Dia de Nossa Senhora da Imaculada Conceição, padroeira de Timor-Leste
tet: Loron Nossa Senhora da Imaculada Conceição, mahein Timor-Leste nian

note: Christmas Day.
en: Dia de Natal
tet: Loron Natál

note: National Heroes Day.
en: Dia dos Heróis Nacionais
tet: Loron Eroi Nasionál sira nian

note: Holy Friday.
en: Sexta-Feira Santa
tet: Sesta-Feira Santa

note: Eid al-Fitr.
en: Idul Fitri
tet: Idul-Fitri

note: Corpus Christi.
en: Festa do Corpo de Deus
tet: Festa Korpu de Deus

note: National Holidays (Special).
en: Feriados Nacionais (Especiais)
tet: Feriadu Nasional (Espesial)

note: World Children's Day.
en: Dia Mundial da Criança
tet: Loron Mundial ba Labarik

note: Day of the Armed Forces for the National Liberation of Timor-Leste (FALINTIL).
en: Dia das Forças Armadas de Libertação Nacional de Timor-Leste (FALINTIL)
tet: Loron Forsa Armada Libertasaun Nasionál Timor-Leste (FALINTIL) nian

note: World Human Rights Day.
en: Dia Mundial dos Direitos Humanos
tet: Loron Mundiál Direitu Umanu

note: Ash Wednesday.
en: Quarta-Feira de Cinzas
tet: Kuarta-Feira Sinzas

note: The Day of Ascension of Jesus Christ into Heaven.
en: Dia da Ascensão de Jesus Cristo ao Céu
tet: Loron Ascensão do Senhor Jesus Cristo hi'it An ba Lalehan nian

note: Presidential Election Day.
en: Dia da Eleição Presidencial
tet: Loron Eleisaun Prezidensiál nian

note: Parliamentary Election Day.
en: Dia de Eleições Parlamentares
tet: Loron Eleisaun Parlamentár nian

note: Centenary of the Revolt of Dom Boaventura.
en: Centenário da Revolta de Dom Boaventura
tet: Sentanáriu Revolta Dom Boaventura nian

note: Funeral Ceremonies of Fernando 'La Sama' de Araújo.
en: Cerimónias Fúnebres de Fernando 'La Sama' de Araújo
tet: Serimónia Fúnebre Fernando 'La Sama' de Araújo nian

note: 20th Anniversary Celebrations of the Popular Consultation.
en: Celebrações do 20.º Aniversário da Consulta Popular
tet: Komemorasaun Aniversáriu Konsulta Populár ba dala 20

note: 25th Anniversary Celebrations of the Popular Consultation.
en: Celebrações do 25.º Aniversário da Consulta Popular
tet: Komemorasaun Aniversáriu Konsulta Populár ba dala 25

note: Local Election Day.
en: Dia de eleições locais
tet: Loron eleisaun lokál nian

note: Visit of His Holiness Pope Francis to Timor-Leste.
en: Visita de Sua Santidade o Papa Francisco a Timor-Leste
tet: Vizita Sua Santidade Papa Francisco mai Timor-Leste
