Holidays 0.58 - source to uk translation catalogue (17 entries)

note: %s (estimated).
source: %s (бағаланған)
uk: %s (приблизна дата)

note: %s (observed).
source: %s (қайта белгіленген демалыс)
uk: %s (вихідний)

note: %s (observed, estimated).
source: %s (қайта белгіленген демалыс, бағаланған)
uk: %s (вихідний, приблизна дата)

note: New Year's Day.
source: Жаңа жыл
uk: Новий рік

note: Orthodox Christmas.
source: Православиелік Рождество
uk: Православне Різдво

note: International Women's Day.
source: Халықаралық әйелдер күні
uk: Міжнародний жіночий день

note: Nowruz holiday.
source: Наурыз мейрамы
uk: Свято Новруз

note: Kazakhstan's People Solidarity Holiday.
source: Қазақстан халқының бірлігі мерекесі
uk: Свято єдності народу Казахстану

note: Defender of the Fatherland Day.
source: Отан Қорғаушы күні
uk: День захисника Вітчизни

note: Victory Day.
source: Жеңіс күні
uk: День Перемоги

note: Capital Day.
source: Астана күні
uk: День Столиці

note: Constitution Day.
source: Қазақстан Республикасының Конституциясы күні
uk: День Конституції Республіки Казахстан

note: Republic Day.
source: Республика күні
uk: День Республіки

note: First President Day.
source: Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күні
uk: День першого президента Республіки Казахстан

note: Independence Day.
source: Тəуелсіздік күні
uk: День незалежності

note: Eid al-Adha.
source: Құрбан айт
uk: Курбан-байрам

note: Day off (substituted from %s).
source: Демалыс күні (%s бастап ауыстырылды)
uk: Вихідний день (перенесено з %s)
